Płytka uruchamiająca – pomysł na spłuczkę do toalety

płytka uruchamiająca

Płytki uruchamiające do toalety to coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane nie tylko w toaletach publicznych, ale również w domach. Forma tego typu spłuczki wykorzystywana jest w przypadku stelaży podtynkowych stosowanych w instalacjach łazienkowych. Przyciski uruchamiające wodę w toalecie odgrywają również rolę dekoracyjną zapewniając doskonały design i komfort bezdotykowego spłukiwania.

Wyjątkowy design spłuczek

Obecnie można spotkać bardzo szeroką ofertę spłuczek uruchomiających do toalety dopasowanych do estetyki nawet najbardziej wymagających osób. Dostępne na rynku modele oferują idealne wkomponowanie w aranżację łazienki stając się wręcz jej ozdobą. W produkcji spłuczek wykorzystywane są materiały takie jak metal, szkło, które tworzą interesujące akcenty stylizacyjne. Płaskie płytki spłukujące odpowiednio zamontowane sprawiają wrażenie jakby unosiły się w powietrzu.

Istnieje również wiele modeli płytek uruchamiających, które można instalować na równi z powierzchnią płytek ściennych. Takie rozwiązanie sprawia, że przycisk staje się niemal niewidoczny. Wyrafinowana estetyka łączy się tu z nowatorską techniką.

Spłuczka

Spłuczka na podczerwień

Bazując na sprawdzonych technologiach elektrycznego spłukiwania zdecydowano się pójść o krok dalej i stworzono płytki wyposażone w czujnik podczerwieni. System wyposażony jest w funkcje umożliwiające rozpoznawanie dwóch obszarów: daleki zasięg (pomiędzy 45 i 55 cm) oraz bliski zasięg. Po opuszczeniu obszaru działania dalekiego zasięgu następuje automatyczne spłukiwanie. Bliski zasięg to obszar, w którym możemy uruchomić spłuczkę ruchem ręki. Opcja ta jest również możliwa po każdej automatycznej aktywacji.

Płytka spłukująca

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *